Kontakt

DANE KONTAKTOWE:

Stiegelmeyer Sp. z o.o.
Grubno 63, 86-312 Stolno
Tel. +48 56 6771 - 400
Fax: +48 56 6771 - 410

NIP: 875-000-30-01
REGON: 870003447
KRS 0000016496
Konto bankowe PLN:
80 1140 1052 0000
5800 6800 1001

Sekretariat
Katarzyna Florecka
Asystentka Zarządu
Tel.: +48 56 6771 - 401
Fax: +48 56 6771 - 410
E-mail: info.stolno@stiegelmeyer.com

ZARZĄD
Kamil Bosiacki
Prezes ds. Ekonomicznych-Handlowych
E-mail: kamil.bosiacki@stiegelmeyer.com

Marek Nowak
Prezes ds. Technicznych i Produkcji
E-mail: marek.nowak@stiegelmeyer.com

Social Media
FB: Grupa Stiegelmeyer
YouTube: Grupa Stiegelmeyer
LinkedIN: Grupa Stiegelmeyer

Tomasz Cieślicki - Dyrektor ds. Sprzedaży, Logistyki i Marketingu, Prokurent
tomasz.cieslicki@stiegelmeyer.com

Phone: +48566771450
Mobile: +48693168189


Paweł Kowalski – Specjalista ds. Zamówień Publicznych
pawel.kowalski@stiegelmeyer.com

Phone: +48566771445


Rafał Kamiński – Specjalista ds. Sprzedaży
rafal.kaminski@stiegelmeyer.com

Phone: +48566771463


Żaneta Olechowicz - Specjalista ds. Sprzedaży
zaneta.olechowicz@stiegelmeyer.com

Phone: +48566771453
Mobile: +48885230517


Krzysztof Szymczak - Specjalista ds. Sprzedaży i Logistyki
krzysztof.szymczak@stiegelmeyer.com

Phone: +48566771551
Mobile: +48695650297


Katarzyna Kubik - Specjalista ds. Sprzedaży
katarzyna.kubik@stiegelmeyer.com

Phone: +48566771452

Dawid Pędzisz – Przedstawiciel Handlowy, Opieka długoterminowa
dawid.pedzisz@stiegelmeyer.com

Phone: +48661618443


Dawid Sobijanek – Przedstawiciel Handlowy, województwa: kujawsko - pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie  
dawid.sobijanek@stiegelmeyer.com

Phone: +48609655234


Karol Pańczak – Przedstawiciel Handlowy, województwa: wielkopolskie, lubuskie, zachodnio-pomorskie,  
karol.panczak@stiegelmeyer.com

Phone: +48607854111


Rafał Szepielak – Przedstawiciel Handlowy, województwa: świętokrzyskie, małopolskie, podkarpackie  
rafal.szepielak@stiegelmeyer.com

Phone: +48695652780


Paweł Wieczorek – Przedstawiciel Handlowy, województwa: mazowieckie, łódzkie
pawel.wieczorek@stiegelmeyer.com

Phone: +48693320336


Grzegorz Lasota - Przedstawiciel Handlowy, województwa: opolskie, śląskie, dolnośląskie
grzegorz.lasota@stiegelmeyer.com

Phone: +48661616010

Tomasz Cieślicki - Dyrektor ds. Sprzedaży, Logistyki i Marketingu, Prokurent
tomasz.cieslicki@stiegelmeyer.com

Phone: +48566771450
Mobile: +48693168189


Marta Tarka – Specjalista ds. Marketingu
marta.tarka@stiegelmeyer.com

Phone: +48566771424
Mobile: +48607153129

Igor Miodyński - Kierownik Operacyjny Działu Zakupów
igor.miodynski@stiegelmeyer.com

Phone: +48566771527
Mobile: +48885563668


Piotr Blaszczyk – Specjalista ds. Zaopatrzenia
piotr.blaszczyk@stiegelmeyer.com

Phone: +48566771426
Mobile: +48601184231


Michał Karliński – Z-ca Kierownika Działu Zakupów
michal.karlinski@stiegelmeyer.com

Phone: +48566771485
Mobile: +48603617384


Marcin Zych – Specjalista ds. Zaopatrzenia
marcin.zych@stiegelmeyer.com

Phone: +48566771426
Mobile: +48601184231

Agnieszka Krukowska – Kierownik Działu Kadr i Płace
agnieszka.krukowska@stiegelmeyer.com

Phone: +48566771426
Mobile: +48601184231


Paulina Pasińska – Specjalista ds. Kadr i Płac
paulina.pasinska@stiegelmeyer.com

Phone: +48566771466


Alicja Budniewska – Referent ds. Kadr i Płac
alicja.budniewska@stiegelmeyer.com

Phone: +48566771441

Klaudia Stąsiek – Specjalista ds. Eksportu
klaudia.stasiek@stiegelmeyer.com

Phone: +48566771540
Mobile: +48691383239


Marta Kocieniewska – Specjalista ds. Eksportu
marta.kocieniewska@stiegelmeyer.com

Phone: +48566771520

Skontaktuj się z nami

Czekamy na bezpośredni kontakt od naszych klientów.

Formularz kontaktowy

Masz pytania, komentarze, albo chcesz uzyskać więcej informacji o grupie Stiegelmeyer – zostaw
nam wiadomość:

Pola oznaczone * są obowiązkowe.